270 1080 
180 1080 

Nowoczesne obrazy – malarstwo abstrakcyjne na płótnie

nowoczesne malarstwo obrazy akrylowe z abstrakcjami Obrazy malowane ręcznie abstrakcje to kategoria dekoracji ściennych, które są idealne do upiększenia ścian w każdym pomieszczeniu. Dlatego że abstrakcje są bardzo uniwersalnym tematem, pasują do mieszkania jak i do biura, lokalu gastronomicznego i na recepcję. W tej kolekcji znajdziesz ręcznie malowane obrazy akrylowe. Roberto Piastrella, który jest autorem niezwykłych abstrakcji, dostępnych w naszym sklepie. Obrazy Roberto charakteryzują się bardzo dużym nasyceniem barw, dlatego są tak intensywnie kolorowe.

Obrazy malowane ręcznie z abstrakcyjnymi wzorami

Abstrakcyjnym obrazem upiększysz ściany w salonie i sypialni. Taki obraz świetnie sprawdzi się również w biurze, gabinecie i na recepcji. Ponieważ obrazy są o nie określonej tematyce są idealne do upiększania ścian w przestrzeniach publicznych. Dlatego to idealne dekoracje ścienne do restauracji.

Obrazy abstrakcyjne znanych polskich malarzy

Obrazy dostępne w naszej galerii zamówisz jako ręcznie malowany oryginał, który dostępny jest tylko w jako jeden egzemplarz. Dostępne są też drukowane na płótnie reprodukcje obrazów znanych artystów. Koniecznie zobacz nasze unikalne abstrakcje, które znajdziesz we wszystkich najmodniejszych kolorach. Nasi artyści mogą również namalować obraz na zamówienie.