Obrazy ręcznie malowane to najszlachetniejsza forma obrazów do dekoracji ścian

ręcznie malowane obrazy

Obrazy ręcznie malowane to dekoracje stworzone rękami artysty

Obrazy ręcznie malowane to najszlachetniejsza forma obrazów, jakimi można udekorować ściany. Sama świadomość, że są to obrazy ręcznie malowane stworzone rękami artysty jako efekt natchnienia i wynik jego ciężkiej pracy, dodają tym obrazom wartości i piękna. Tradycyjne materiały, jakimi posługują się malarze to farby –mogą być olejne lub akrylowe i płótna- lniane albo bawełniane, naciągnięte na drewniane krosna. Każda kreska i każde pociągnięcie pędzla odciskają na danym obrazie ręcznie malowanym ślad nie do podrobienia dla fachowego oka konesera. Jednakże nawet laicy, którzy chcą po prostu urozmaicić w dobrym stylu przestrzeń wokół siebie, z pewnością docenią przewagę oryginału nad wydrukiem. Nawet jeśli jest to wydruk cyfrowy najwyższej jakości. Polecamy :

  • obrazy ręcznie malowane z dziewczyną, gołębiem i listem : List
  • obrazy ręcznie malowane miłosny wieczór : Miłość wieczór i samowar
  • obrazy ręcznie malowane z uroczymi kotami : Koty Huncwoty

Zobacz obrazy ręcznie malowane na stronie naszego sklepu  

Obrazy ręcznie malowane to reprodukcje prac malarskich w niższych cenach

Oczywiście reprodukcje prac malarskich charakteryzują się znacznie niższymi cenami niż obrazy malowane ręcznie. Trzeba jednak zdać sobie sprawę, że otrzymujemy wówczas produkt wytwarzany masowo, który może posiadać w swoich domach – w przypadku kopiowania u największych producentów – nawet kilka tysięcy osób. Inaczej jest z oryginałami. Są droższe, ale możemy mieć gwarancję, że otrzymujemy unikat – pracę wyjątkową i niepowtarzalną, a to bez dwóch zdań dodaje wartości takiej dekoracji.

Pamiętajmy, że gdy mowa o oryginalnych pracach, nie chodzi jedynie o klasyczne dzieła sztuki, ale o prace – czasem nieznanych w szerszych kręgach, ale niezwykle zdolnych – współczesnych twórców. Obrazy ręcznie malowane charakteryzuje połączenie tradycyjnej formy ukazywania rzeczywistości ze świeżym spojrzeniem na świat. Dzisiejsi artyści reprezentują rozmaite techniki i style malarskie, jak również sięgają w swoich pracach po różnorodną tematykę. Dlatego też każdy, kto jest zainteresowany kupnem oryginalnego obrazu, powinien zainteresować się dorobkiem współczesnych polskich artystów. Na stronie internetowej http://mazaje.pl/produkt/obraz-olejny- z- dziewczyna-golebiem- i-listem- list/ możemy zamówić unikatowe obrazy ręcznie malowane prace utalentowanych współczesnych twórców. W przypadku gdyby wybrany przez nas obraz został już wcześniej wykupiony, można zdecydować się na jego wersję wydrukowaną na płótnie.