Ręcznie malowane obrazy mają niepowtarzalny klimat, dzięki czemu są tak uwielbiane przez koneserów sztuki

obrazy malowane na płótnie do salonu

Ręcznie malowane obrazy to niepowtarzalne dekoracje na ściany

Ręcznie malowane obrazy przez artystę mają niepowtarzalny klimat, dzięki czemu są tak uwielbiane przez koneserów sztuki. Nie zadowolą się oni reprodukcją i są gotowi zapłacić wysoką cenę za ręcznie malowany obraz. Chociaż faktycznie różnica cenowa pomiędzy ręcznie malowanym obrazem, który wyszedł spod ręki artysty a reprodukcją jest dość duża. To jednak poczucie, że mamy do czynienia z unikatem, jest bezcenne. Ręcznie malowane obrazy reprezentują niezwykłą różnorodność zarówno jeśli chodzi o style i techniki ich wykonania, jak również tematykę, wzornictwo i kolorystykę prac. Dzieła współczesnych utalentowanych twórców to zarówno subtelne, eteryczne akwarele z pejzażami, kwiatami lub motywami zwierzęcymi. Jak również barwne prace olejne nawiązujące do tradycji malarstwa figuratywnego, symbolicznego i surrealistycznego. Bogactwo możliwości w wyborze odpowiedniego ręcznie malowanego obrazu sprawia, że można znaleźć odpowiednią pracę do wnętrza utrzymanego w każdym stylu. Ręcznie malowane obrazy mogą występować w barwach stonowanych, które doskonale uzupełnią aranżację wnętrz utrzymanych w stylistyce tradycyjnej, skandynawskiej lub minimalistycznej. Z kolei jaskrawa kolorystyka obrazów pomoże przełamać monotonię dużych pomieszczeń industrialnych, w których dominuje metal lub powierzchnie szklane. W zależności od aranżacji wnętrza, można przebierać również wśród zimnych lub ciepłych tonacji. Polecamy :

  • ręcznie malowane obrazy z pejzażami
  • ręcznie malowane obrazy ze zwierzętami
  • ręcznie malowane obrazy z krajobrazem

Zobacz ręcznie malowane obrazy na stronie naszego sklepu  

Ręcznie malowane obrazy to oryginalny pomysł na prezent

Ręcznie namalowany obraz to również doskonały pomysł na prezent dla kogoś wyjątkowego, niekoniecznie konesera sztuki. Pamiętajmy jednak, aby dobrze poznać wcześniej gust i upodobania dekoratorskie danej osoby.

Każdy, kto jest zainteresowany udekorowaniem swojej przestrzeni domowej lub biurowej oryginalnym ręcznie malowanym obrazem, powinien koniecznie zajrzeć na stronę internetową http://mazaje.pl/produkt/obraz-na- plotnie-z- kotem-w-koronie-krol- kanapowy/. Każda z prac to unikat i w sytuacji, jeśli wybrany przez nas obraz zostanie już sprzedany, wówczas możemy zamówić reprodukcję oryginału.